Vairuotojo registracija

Pagrindinė informacija

Vartotojo vardas:*
Slaptažodis:*
Pakartoti slaptažodį:*

Asmeninė informacija

Vardas:*
Pavarde:*
Asmens kodas:
Miestas:*
Adresas:*
Telefonas:*
El. paštas:

Registracijos sąlygos

Registruodamiesi www.autoad.lt svetainėje, Jūs sutinkate su visomis žemiau aprašytomis registracijos sąlygomis. UAB „Auto AD“ pasilieka teisę keisti registracijos sąlygas. www.autoad.lt svetainėje draudžiama kurti profilius, kuriuose vartotojas nurodo ne savo asmeninius duomenis. Tokius profilius www.autoad.lt turi teisę ištrinti be jokio išankstinio perspėjimo.


1. Registracijos / Vairuotojo pasirinkimo procesas

Kaip potencialus vairuotojas, Jūs privalote užpildyti registracijos formą naudojant tik savo asmeninius duomenis. Pildant automobilio registraciją atsakyti į visus pateiktus klausimus nėra būtina, tačiau rekomenduojama. Kuo išsamiau užpildysite automilio registraciją, tuo mūsų klientams bus lengviau atsirinkti vairuotojus, kurie tenkina jų reikalavimus.


2. Vairuotojo tinkamumas

Vairuotojas privalo:
• Turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą.
• Būti vyresnis nei 18 metų.
• Neturėti nuobaudų už vairavimą išgėrus (per praėjusį dviejų metų laikotarpį) ar avarijos sukėlimą, kurios metu mirė ar buvo sužalotas žmogus.


3. Automobilio tinkamumas

Automobilis privalo:
• Būti techniškai tvarkingas, turėti galiojantį techninės apžiūros taloną.
• Turėti galiojantį automobilio draudimą.
• Būti išoriškai tvarkingas (neturėti įlenkimų, žymių įbrėžimų ar kitų reklamai eksploatuoti trukdančių defektų).


4. Reklamos eksploatavimo sąlygos

Mes ir mūsų klientai pasitikime vairuotojų pateiktų duomenų tikrumu ir tikimės, kad jie nekeis vairavimo įpročių, kuriuos paminėjo automobilio registracijos formoje. Tačiau vairuotojas, eksploatuojantis reklamą, privalo laikytis šių taisyklių:
• Nuvažiuoti panašų atstumą, kurį paminėjo automobilio registracijos formoje.
• Palaikyti automobilio eksterjerą švarų, ypač reklaminį plotą.
• Jei pakliuvo į eismo įvykį ar reklaminė plėvelė yra sugadinta – nedelsiant susisiekti su UAB „Auto AD“.
Tai yra tik bendros eksploatavimo taisyklės. Prieš pasirašant sutartį bus pateiktos detalesnės eksploatavimo sąlygos.


5. Reklamos uždėjimo ir nuėmimo procesas

Uždėjimo procesas.
Kai įmonė pasirenka automobilį, UAB „Auto AD“ atstovas susisiekia su vairuotoju, aptaria detales, suderina laiką, kada automobilis galės būti aptrauktas reklamine plėvele. Atvažiuodamas vairuotojas privalo turėti vairuotojo pažymėjimą, transporto priemonės registracijos liudijimą ir draudimą. Vidutiniškai, aptraukimas trunka 2-3 valandas.

Nuėmimo procesas.
Pasibaigus reklamos kampanijos laikui, reklama nuo automobilio yra nuimama suderinus laiką ir atvykus į UAB „Auto AD“ nurodytą servisą. Atvažiuodamas, vairuotojas privalo turėti reklamos sutartį, sudarytą tarp vairuotojo ir UAB „Auto AD“.


6. Privatumo politika

www.autoad.lt svetainėje lankytojų gali būti prašoma pateikti asmeninę informaciją. Pateikdami asmeninę informaciją www.autoad.lt, Jūs sutinkate ir leidžiate UAB „Auto AD“ naudoti ir tvarkyti šią informaciją ir duomenis, kurie bus panaudoti norint susisiekti verslo reikalais ar UAB „Auto AD“ vidinei statistikai tvarkyti. Tvarkydami Jūsų asmens duomenis, mes pasiliekame teisę juos pateikti trečiosioms šalims tiktai konkrečios paslaugos teikimo tikslais ir tik tokia apimtimi, kiek būtina tiems tikslams pasiekti. Mes neatskleidžiame trečiosioms šalims Jūsų asmens duomenų jokiais kitais atvejais, prieš tai negavę išankstinio Jūsų sutikimo, išskyrus atvejus, kai pagal Lietuvos Respublikos įstatymus mes privalome tai padaryti.


- sutinku su registracijos sąlygomis
© 2024 UAB „Auto AD“ - reklama ant automobilių. Visos teisės saugomos.