Reklamos užsakovo registracija

Pagrindinė informacija

Vartotojo vardas:*
Slaptažodis:*
Pakartoti slaptažodį:*

Įmonės informacija

Įmonės pavadinimas:*
Įmonės kodas:*
Miestas:*
Adresas:*
Atsakingas asmuo:*
Telefonas:*
El. paštas:*

Registracijos sąlygos

Registruodamiesi www.autoad.lt svetainėje, Jūs sutinkate su visomis žemiau aprašytomis registracijos sąlygomis. UAB „Auto AD“ pasilieka teisę keisti registracijos sąlygas. www.autoad.lt svetainėje draudžiama kurti profilius, kuriuose atstovas nurodo klaidingus įmonės duomenis. Tokius profilius www.autoad.lt turi teisę ištrinti be jokio išankstinio perspėjimo.


1. Mokėjimo sąlygos

Pasirinkus reklaminę kampaniją, įmonė įsipareigoja sumokėti už automobilio apipavidalinimo darbus(maketavimą, reklamos spausdinimą, uždėjimą) bei vieno mėnesio avansą už reklamos ploto nuomą. Visa tai sudaro 10% - 60% viso užsakymo kainos, priklausomai nuo reklaminės kampanijos trukmės ir apipavidalinimo tipo. Taip pat įmonę įsipareigoja laiku apmokėti mėnesines sąskaitas už reklamos ploto nuomą.


2. Privatumo politika

AutoAD.lt svetainėje lankytojų gali būti prašoma pateikti asmeninę informaciją. Pateikdami asmeninę informaciją AutoAD.lt Jūs kartu sutinkate ir leidžiate AutoAD.lt naudoti ir tvarkyti šią informaciją ir duomenis, kurie bus panaudoti norint susisiekti su Jumis verslo reikalais ar AutoAD.lt vidinei statistikai tvarkyti. Tvarkydami Jūsų asmens duomenis, mes pasiliekame teisę juos pateikti trečiosioms šalims tiktai konkrečios paslaugos teikimo tikslais ir tik tokia apimtimi, kiek būtina tiems tikslams pasiekti. Mes neatskleidžiame trečiosioms šalims Jūsų asmens duomenų jokiais kitais atvejais, prieš tai negavę išankstinio Jūsų sutikimo, išskyrus atvejus, kai pagal Lietuvos Respublikos įstatymus mes privalome tai padaryti.

- sutinku su registracijos sąlygomis
© 2024 UAB „Auto AD“ - reklama ant automobilių. Visos teisės saugomos.